Саунддизайн та озвучка


Надзвичайно цікавий проект – звуковий саунддизайн та акторське озвучення трейлеру для Українського коміксу “13 курінь”.
Захоплюючий фентезі-екшен від авторів комікс-бестеллера “Воля” про протистояння команди Козаків Особливого Шляху темним силам! За чутками у проклятому селищі спалахнула Пекельна Карта. Прибувши на місце команда відчайдушних героїв знаходить скам’янілих жителів та гробову тишу. Лише зі старої церкви доноситься тихе бурмотіння. Бувалі у запеклих сутичках козаки впевнені у швидкій перемозі, але вони навіть і не здогадуються з ким і чим їм доведетсья мати справу.

Видалення шумів, зменшення реверберації, реставрація голосу диктора

Зменшуємо або усуваємо шипіння, дзижчання, шум або реверберацію (ехо/звук кімнати).
Буває так, що ви записали актора на знімальному майданчику, але мікрофон “зловив” всі навколишнішуми. Це можна виправити. Продолжить чтение →

Диктор

Привіт! Мене звати Дмитро.

Мій голос може звучати від веселого до серйозного глибокого. Або діловий голос для пояснювального відео, чи динамічний голос для реклами.
Перегляньте всі мої роботи у розділі ПОРТФОЛІО

Продолжить чтение →

Дитячі професійні голоси. Диктори-діти

Дитячі професійні голоси для озвучування ваших рекламних відео- та радіо-роликів.

Софія, 11 років.

База дикторів на нашому сайті

Продолжить чтение →

База дикторів, закадровий голос, український голос

Голоси, котрі ви чуєте в наших аудіо роликах, належать професіоналам, тим, хто працює п’ять днів на тиждень. Звукозапис свого голосу є їх основним заняттям. Для кожного завдання підбирається спікер, який відповідає всім критеріям і побажанням замовника, для цього залучаються виконавці, які працюють безпосередньо в студії, колеги з інших продакшн компаній та фрілансери. Підібрати відповідний голос дуже важливо – від цього залежить емоційне забарвлення рекламованого продукту і відповідно ефективність рекламної кампанії. Кожен наш диктор, співак, актор вміє якісно контролювати звуковидобування, тембр, дикцію, володіє власним неповторним стилем і ефективно взаємодіє в групі. Часто буває, по закінченню часу потрібно внести зміни в раніше записані матеріали. У таких випадках важливо на сто відсотків повторити звучання, і це можливо, адже всі проекти зберігаються в архівах. Ми цінуємо наших працівників, і робимо все, щоб вони завжди були з нами. Хоча визначення співробітники в нашій справі не зовсім коректне – творчий колектив, сім’я. Так буде правильніше.

Продолжить чтение →

Перше місце!!! Наш саунд-дизайн [озвучка]

Під час щорічного нагородження найкращих відеороликів за версією Darvideo Animation Studio, першим місцем в номінації “найкращий відеоролик” відзначена робота звукорежисера продакшн-студії Мі100 Погребнюка  Дмитра за саунд-дизайн.

Дякуємо DarVideo за багаторічну співпрацю та високу оцінку нашої роботи!

Найкращі проекти ще попереду…

Чому клієнти обирають нас?

У сучасному світі інтернет дозволяє співпрацювати із замовниками, підрядниками, виконавцями, не встаючи із робочого крісла і, навіть, не виходячи з дому. Не є унікальними в цьому плані і ми – продакшн студія Мі100. Але людський фактор був, є і буде визначальним у будь-яких сферах, формах співпраці та комунікації. Не є проблемою  знайти студію, диктора, замовити та отримати аудіоролик, чи інший аудіопродукт.

Продолжить чтение →

ПРАЙС

Комерційна пропозиція на виготовлення аудіороликів

Пропонуємо Вам наступні ціни на виготовлення аудіопродукції нашою студією. Варто зауважити, що у нашому розпорядженні близько 30 дикторів, в тому числі діти й вокалісти. Час виготовлення ролика складає від 2 годин до 1 робочого дня. У деяких випадках – 2-3 дні.

Продолжить чтение →

Page 1 of 9 12345...»