Диктор

Привіт! Мене звати Дмитро.

Мій голос може звучати від веселого до серйозного глибокого. Або діловий голос для пояснювального відео, чи динамічний голос для реклами.
Перегляньте всі мої роботи у розділі ПОРТФОЛІО

Продолжить чтение →

Дитячі професійні голоси. Диктори-діти

Дитячі професійні голоси для озвучування ваших рекламних відео- та радіо-роликів.

Софія, 11 років.

База дикторів на нашому сайті

Продолжить чтение →

ПРАЙС

Комерційна пропозиція на виготовлення аудіороликів

Пропонуємо Вам наступні ціни на виготовлення аудіопродукції нашою студією. Варто зауважити, що у нашому розпорядженні близько 30 дикторів, в тому числі діти й вокалісти. Час виготовлення ролика складає від 2 годин до 1 робочого дня. У деяких випадках – 2-3 дні.

Продолжить чтение →

Комерційна пропозиціядля ФОП від радіо “Мі100” на 2021 рік

“Радіо Mi100” – це локально-зовнішнє
радіомовлення, яке фізично являє собою єдину мережу радіо-точок, вдало
розташованих в багатолюдних місцях нашого міста. Даний проект – повноцінний
радіо-ефір, що включає в себе: музичний, рекламний (комерційний) і соціальний
контент, але звучить безпосередньо на автобусних зупинках та вулицях нашого
міста.

Мовлення починається щодня о 8.00 і триває безперервно до 20.00. Воно має
централізований характер, завдяки чому створюється єдиний потужний
інформаційний потік, що впевнено доносить інформацію до городян Первомайська.

Це – унікальна перевага перед конкурентами і колосальна економія коштів на рекламній кампанії. Так як за мінімальний бюджет, вас почують десятки тисяч потенційних клієнтів. Це на багато вигідніше й ефективніше ніж білборди, газети і телебачення – у всьому місті одночасно вашу рекламу чують тисячі людей. Цей ефект не під силу жодному виду зовнішньої або друкованої реклами.

Продолжить чтение →

Радіо “Мі100” – радіореклама у Первомайську

Ознаки будь-якого успішного бізнесу це: Якість продукції, бездоганний сервіс, та професійна команда. Але як зробити так, щоб про це знали не лише ви? Правильно – зовнішня аудіо реклама у Первомайську. Саме зовнішня аудіо реклама, це той напрямок, на якому спеціалізується Радіо Мі100 у Первомайську. Починаючи з 2011 року, ми успішно реалізуємо креативні проекти в рекламі і регулярно підвищуємо кваліфікацію наших співробітників. Наша команда. Ми виконуємо нашу роботу якісно та у зазначений термін. Ефективна радіореклама у Первомайську – наша головна ціль. За роки праці допомогли десяткам підприємств яскраво зарекомендувати себе на ринку. Ваша компанія може бути серед них.

Зв’яжіться з нами і ми разом знайдемо правильне рішення вашої задачі.

Радіо “Мі100” – радіореклама у Первомайську
Погребнюк Дмитро Анатолійович
Kyivstar: +38(097) 69 888 69
Viber: +38(097) 69 888 69
Telegram: @Mi100Production
Facebook
Youtube

Реклама на радіо "Мі100"

Поздравляем с ДНЕМ РАДИООООО!!!!!!!!!!! :D

13 феараля весь мир празднует ДЕНЬ РАДИО.

Радио, это первый в мире канал передачи информации на большие расстояния. Почему оно было, есть и будет? Все просто, так сложилось исторически, что человек научился издавать звуки, говорить, произносить слова, передавая ими информацию, намного ранее, чем появилось письмо, наскальное творчество и другие виды передачи информации. Потому слышать звук голоса для человечества в целом является неотъемлемой частью жизни каждого из нас. По аналогии с разговорной речью появилось и радио. Оно было первым доступным и всеохватывающим способом общения и получения информации. Именно поэтому радио будет жить всегда. Ведь за миллионы лет человечеству не надоело говорить, общаться, используя слова и звуки. Стоит только посмотреть на эти фото и все станет сразу ясно.

Продолжить чтение →

Руководство по запуску радио-рекламы – часть 1

Используя радио в качестве рекламной площадки, Вы можете обратиться к большинству людей. Чтобы быть точным, около 77% взрослого платежеспособного населения слушают FM-станции. Средний слушатель, проводит почти 2 часа (109) минут в день слушая FM-радио. Вы можете достичь внимания слушателей, когда они управляют автомобилем, совершают покупки в магазине, когда они находятся на работе или дома, а также стоя на улице, или на автобусной остановке (уличное радио).  Продолжить чтение →

Частые вопросы на тему Звуковая реклама

1 – Нужна ли мне звуковая реклама?

Да! Это необходимость, если вы планируете привлекать новых клиентов и стимулировать уже имеющихся и повышать продажи. Реклама на радио это тот ключ который позволяет конвертировать потенциальных клиентов в активных покупателей. При правильновыстроенном проведении промо-кампании можно сориентировать потребителей на выбор вашего продукта и тем самым повысить продажи.

Продолжить чтение →

Почему эффективна радиореклама.

Есть много причин, почему радио-реклама – результативное средство продвижения. Одна из них, это огромное количество радиослушателей. 85% населения включают его каждый день. Десятки миллионов взрослых людей настраивают свои радиоприёмники на различные радиочастоты. Все это происходит абсолютно в разнообразных местах: на работе, дома, в машине или автобусе, на отдыхе и так далее…
Продолжить чтение →

Стоимость рекламы на радио

“Бизнес без рекламы как НЛО, многие в него верят, но не долго…”

Рекламирование в радиоэфире значительно более доступно, чем многие думают. По сравнению с другими традиционными рекламными площадками, такими как телевидение, газеты, журналы, биллборды и так далее, fm-реклама достигнет большей целевой аудитории по меньшей цене за контакт.

Продолжить чтение →

Page 1 of 3 123