Mi100Production — грамотно, вигідно, надійно

Заказ рекламного ролика онлайн

Приклад-схема замовлення аудиоролика клієнтом і отримання готового рекламного радіоролика

Аудіо- та відеореклама є найбільш ефективними і доступними засобами просування бренду, товарів і послуг. Вони дозволяють в короткі терміни збільшити прибуток компанії, поповнити цільову аудиторію – потенційних покупців і зацікавити споживача. Креативна команда спеціалізується на виробництві медіа-продуктів для власників підприємств, які не володіють своїми виробничими потужностями і маркетинговими службами для виготовлення промо матеріалів. Звукова реклама виробліється нашими фахівцями у власній студії, тому замовнику не потрібно укладати договори з різними підрядниками.

Для того, щоб замовити аудіоролик онлайн, необхідно:

Після обробки залишеної заявки менеджер протягом 30 хвилин зв’яжеться з вами за вказаними контактами. Також можна залишити своє замовлення або пропозицію, зателефонувавши на номер +38 (097) 69 888 69 або по email: mi100production@gmail.com. У будь-який час ви зможете отримати консультацію стосовно будь-яких питань.

Реклама на радіо в непростий для ведення бізнесу час

Радіореклама в непростий для бізнесу час – спасіння. Виробництво радіореклами

Розмістити рекламу на радіо

Записати якісний аудіоролик

Замовити радіоролик

Що потрібно, щоб записати аудіоролик?

ЗАМОВИТИ

У процесі спілкування обговорюється предмет реклами, сюжет, тези, тривалість, інші важливі деталі. Після розробки концепції сценаристи приступають до створення декількох варіантів сценарію на вибір. Вам надається можливість прослухати базу дикторів і вибрати потрібний голос для озвучування. Потім відбувається сам запис аудіоролика. Після закінчення, готові версії надаються для затвердження, в іншому випадку вносяться доопрацювання.

Для тих, хто звертається до нас на постійній основі, розроблена гнучка система знижок і особливі акції, які обговорюються окремо. При реалізації робіт співробітники суворо дотримуються заданої стратегії в єдиному інформаційному потоці, застосовуються корпоративні матеріали. Ми допомагаємо якісно і недорого записати аудіоролик з максимальною вигодою для замовника. Кожному гарантований індивідуальний підхід, 100% ефективність і умови взаємовигідного співробітництва. І все це можливо завдяки професіональному штату співробітників і досвіду.