Озвучування відеопрезентацій: професійний голос за кадром вирішує все

Сьогодні відеопрезентації стали невід’ємною частиною рекламних кампаній, представницької діяльності. Відеоматеріали можуть мати різний зміст і надаватися в різному форматі – у вигляді флеш-презентацій, бізнес-презентацій, рекламних фільмів, але їх усіх об’єднує одне: дикторське начитування, яке забезпечує найкраще сприйняття. Грамотно підібраний виконавець, якісно виконаний запис голосу диктора, з відповідною інтонацією і тембром, відповідні ефекти, – все це зіграє вирішальну роль для успішного вирішення цілей і завдань, поставлених перед творцями відео-презентацій.

У кожному конкретному випадку фахівці нашої продакшн-студії правильно визначають специфіку представленого матеріалу. Якщо це бізнес-презентація, то закадрова звукова реклама зобов’язана бути гранично чіткою і динамічною, щоб викликати у глядачів непідробний інтерес до рекламованої продукції. Відео-презентація виконує зовсім інші завдання – це представлення даних або підвищення інформативності про її досягнення і плани. У цих випадках озвучка тексту і музичний супровід за кадром мають бути особливо коректними, адже вони покликані підкреслювати візуальне враження. Флеш-презентації, навпаки, мають гарну видовищність, тому все має бути яскравим і насиченим.

Окремо варто виділити переклад, дубляж і озвучування тексту для презентаційного фільму європейською або американською. Тут потрібні не просто фахівці, а диктори-носії мови, що володіють навичками чудової вимови тією чи іншою говіркою. Це дасть змогу не тільки домогтися природного звучання, а й максимально точно локалізувати перекладацьку інформацію для певної аудиторії, що стане додатковою перевагою компанії для зарубіжних партнерів і запорукою продуктивної співпраці.

Оригінальні та креативні ідеї, найсучасніші методи звукорежисури та сучасне звукозаписне обладнання дають нам змогу повною мірою реалізувати вимоги замовника та записати аудіоролик для відео-презентації, який повністю відповідає його очікуванням.