Чому клієнти обирають нас?

У сучасному світі інтернет дозволяє співпрацювати із замовниками, підрядниками, виконавцями, не встаючи із робочого крісла і, навіть, не виходячи з дому. Не є унікальними в цьому плані і ми – продакшн студія Мі100. Але людський фактор був, є і буде визначальним у будь-яких сферах, формах співпраці та комунікації. Не є проблемою  знайти студію, диктора, замовити та отримати аудіоролик, чи інший аудіопродукт.

  1. Але справжнью біллю є непередбачувані нюанси у процесі виробництва, що в рази збільшують бюджет, який і без того вже вичерпано. В даному випадку ми з розумінням ставимося до проблеми і намагаємося, якщо не без додаткового бюджету, то максимально мінімізувати його збільшення.
  2. Великою головною біллю для замовника є складності в написанні технічного завдання. Ця багатогодинна, здебільшого, бюрократична операція легко замінюється звичайною п’ятихвилинною розмовою з досвідченим менеджером, який підкаже, направить і базуючись на розмові, створить потрібне ТЗ, звільнивши від цієї рутини замовника.
  3. Оперативність . Часто виникає така ситуація, що готовий матеріал треба вже сьогодні, а диктор, звукорежисер, чи студія, чи-то недоступні, чи не мають бажання напружитися, або збільшують вартість у два-три рази. З нашими клієнтами ми так не поводимося і намагаємося увійти в ситуацію та максимально оперативно вирішити проблему.
  4. Звісно, бувають випадки, коли виконавець, наприклад, іде у відпустку, не попередивши вас і не передавши ведення проектів іншій відповідальній особі. Чим створює купу проблем для замовників. Ми ж такого не допускаємо і дбаємо, щоб наші виробничі процеси за жодних обставин не спинялися і не завдавали замовникам незручностей.
  5. Ще однією з проблем замовників є потреба адаптації проекту через деякий час після його здачі. Часто стається так, що губиться або видаляється сам проект, буває, що диктор вже не працює в тій студії, або, банально, губляться його контакти, тощо.  Ми зберігаємо наші проекти декілька років, або відправляємо нашим замовникам для додаткової гарантії зберігання. Всі  наші диктори завжди доступні для запису.

Звісно це не всі «підводні камені», що виникають у процесі роботи, але суть в тому, що всі вони вирішуються завдяки комунікації, відповідальному ставленню та людяному відношенню до клієнтів зі сторони працівників продакшн-студії Мі100.

Зателефонуйте, напишіть, почніть працювати з нами!

Продакшн-студія Мі100 – нам довіряють, ми не підводимо.

Наша команда

Диктори