MI100PRO.COM.UA | Про нас

Мі100Productionпроект, мета якого – максимально спростити виготовлення медіа-продукту для компаній, у яких немає своїх виробничих потужностей. Нашою особливістю є те, що всі види медіа реклами виробляються нашими фахівцями на місці, і Вам немає необхідності співпрацювати з різними підрядниками. Це дуже зручно, оскільки при створенні радіороликів або відеороликів, ми дотримуємося основної концепції рекламної кампанії: всюди використовуються однакові корпоративні кольори, шрифти, актори, диктори, музика і так далі. Тобто всі Ваші промо-матеріали єдиним потужним потоком подають одну і ту ж інформацію з різних джерел.

Якщо ви знаходитесь тут, найімовірніше це означає, що ви шукаєте надійну і професійну продакшн-студію. Ви зробили правильний вибір. У нас є хороша база дикторів і вокалістів.

 • Ми пропонуємо вам креативні і нестандартні рішення;
 • Голоси дикторів підбираються індивідуально під ваш проект;
 • Ви завжди отримаєте 2-3 версії продукту;
 • Всю роботу ми намагаємося проводити в найкоротші терміни – бо цінуємо ваш час!

Ми вважаємо, що якість нашої продукції на багато вище ніж її вартість. Переконайтеся в цьому самі, прослухавши і подивившись наше портфоліо.

СПІВПРАЦЯ З НАМИ

Рекламні агентства, анімаційні студії, відео-продакшн студії та інші мають колосальну перевагою перед конкурентами, користуючись нашими послугами. Якісний продукт, спеціальна ціна і стислий термін виконання, дозволяють менеджерам ефективніше працювати зі своїми клієнтами, не зациклюючись на процесі виробництва.

Радіостанції та телеканали окрім запису для їх рекламодавців відео- та аудіороликів, можуть замовляти програми на будь-яку тематику: від прогнозу погоди та кулінарних до бізнес-орієнтованих і наукових. Важливим етапом співпраці є складання матеріалів для оформлення радіоефіру або телеканалу – «одяг ефіру» (перебивки, джингли, заставки і т.д.)

Торгові мережі і приватні замовники мають можливість професійної та централізованої розробки всіх необхідних промо-матеріалів силами досвідчених співробітників нашої студії.

Ми працюємо з компаніями з сектора державних фінансів, а також з комерційними фірмами, що представляють різні галузі економіки. Не залишається осторонь і соціальна реклама, яка покликана поліпшити наше суспільство і звернути увагу на питання екології, взаємин, здоров’я і багатьох інших нагальних проблем.

ЗВУКОВА РЕКЛАМА – НАШ ПРІОРИТЕТ

Радіо-реклама є однією з найбільш ефективних форм просування товарів і послуг. Але для того, щоб радіореклама мала очікуваний результат, вона повинна бути досить цікавою з точки зору споживача, і повинна мати якісний звук. Mi100Production спеціалізується на виробництві продаючих радіороликів.
Ми завоювали довіру багатьох європейських брендів, багатьох компаній, радіостанцій, креативних і рекламних агентств. Багаторічний досвід гарантує якісне виконання кожного, навіть найскладнішого сценарію аудіоролика.
За багато років копіткої роботи ми склали і записали тисячі рекламних радіороликів. В середньому, кожен день ми здійснюємо близько 10-12 проектів. Для вас є вибір з десятків різних голосів, які ми можемо використовувати при озвучуванні тексту.
Запис рекламних роликів, створення пакетів оформлення радіоефіру, озвучування тексту (презентазій, подкастів), цей список можна продовжувати нескінченно і все це ми робимо для наших клієнтів силами досвідчених сценаристів, дикторів, акторів, вокалістів і звукорежисерів.
Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання. Зв’яжіться з нами прямо зараз:

ЗАМОВИТИ АУДІОРОЛИК, НЕ ВСТАЮЧИ З КРІСЛА

Насправді все дуже просто – потрібно нам зателефонувати або написати на пошту, а далі все піде як по маслу 🙂
А якщо серйозно, то процес створення ролика виглядає приблизно так:

 • Спілкуємося з Вами, визначаємо предмет рекламування, основні тези і іншу необхідну інформацію (або заповнюємо бриф)
 • Наші сценаристи складають сценарій аудиоролика (кілька варіантів на вибір).
 • Разом слухаємо і вибираємо голос диктора з бази
 • Далі, щоб не травмувати вашу душу, виготовлення аудіороликів проходить без вашої участі.
 • Запис диктора. Це особливо нервово-нестабільна процедура, тому до неї допущені тільки звукорежисер і сценарист.
 • Створення аудіороликів (два – три варіанти на вибір). У цей момент Звукача краще не чіпати.
 • Узгодження і внесення правок в аудіо ролик.
 • Затверджуємо і здаємо вам роботу!

Насправді виготовлення рекламних роликів дуже копіткий, серйозний і часозатратний процес, над яким працюють багато людей.
Замовити аудіоролик ви можете прямо зараз, сидячи за комп’ютером. Просто зателефонуйте або напишіть нам.

РЕКЛАМА НА РАДІО (місто Первомайськ)

Радіо Mi100 надає повний комплекс послуг в області просування бізнесу на радіо у місті Первомайськ.
Ми гарантуємо індивідуальний підхід до замовника, відповідне ставлення до його потреб та побажань, ретельне вивчення цільової аудиторії та ефективне планування рекламної кампанії. Все це приносить максимальну вигоду для рекламодавця. Нашим пріоритетом є довгострокове співробітництво з нашими клієнтами, тому ми проводимо унікальну цінову політику націлену на максимальне зниження вартості розміщення реклами. Якщо у вас обмежений бюджет, то ми порадимо оптимальний медіаплан для досягнення поставлених цілей.
Наша команда складається з професіоналів, які люблять свою роботу. За ці роки ми набули колосального досвіду роботи на радіо. Накопичені знання, цінний досвід і компетентність співробітників Радіо Mi100 мають велике значення в ефективності рекламних кампаній і доступні для будь-якого клієнта.