Комерційна пропозиція від радіо “Мі100” на 2021 рік

“Радіо Mi100” – це локально-зовнішнє
радіомовлення, яке фізично являє собою єдину мережу радіо-точок, вдало
розташованих в багатолюдних місцях нашого міста. Даний проект – повноцінний
радіо-ефір, що включає в себе: музичний, рекламний (комерційний) і соціальний
контент, але звучить безпосередньо на автобусних зупинках та вулицях нашого
міста.

Мовлення починається щодня о 8.00 і триває безперервно до 20.00. Воно має
централізований характер, завдяки чому створюється єдиний потужний
інформаційний потік, що впевнено доносить інформацію до городян Первомайська.

Це – унікальна перевага перед конкурентами і колосальна економія коштів на рекламній кампанії. Так як за мінімальний бюджет, вас почують десятки тисяч потенційних клієнтів. Це на багато вигідніше й ефективніше ніж білборди, газети і телебачення – у всьому місті одночасно вашу рекламу чують тисячі людей. Цей ефект не під силу жодному виду зовнішньої або друкованої реклами.

Вартість розміщення в ефірі

Тариф Умови Ціна
ФОП Ролик до 30 сек
Кількість виходів на день: 30
Строк рекламної кампанії: 1 місяць
Створення аудіо ролика у вартість не
входить
2000 грн./місяць

Вартість виготовлення рекламного ролика

Тип Ціна
ІнформацІЙнИй (1 голос) 750 грн.
ІгровИй (2 голоса) 1000 грн.
ІмІджевИй (1 голос) 750 грн.
Вокальний (1 голос) 1500 грн.
Складний ролик (пісенннй+диктор, на три голоси, чи інші
варіації)
По домовленості

Карта мовлення (звучання) «Радіо Mi100»

Карта мовлення радіо “Mi100” покриває такі райони міста Первомайська як: Коротченка, Ринок, Центр, Фрегат. Ми подбали аби всі рекламодавці отримали максимальну користь від рекламної кампанії на радіо “Mi100”

Центр

Зупинка “Сквер” (центр, напроти кільця)

Зупинка “Центр” (напроти магазину «Ізюминка»)

Зупинка біля відділку поліції

Коротченко

Від зупинки (напроти кільця) по алеї до бару «Буржуй»

Ринок

По вулиці Гагаріна від верхніх воріт ринку , вниз до бару «Мобі Дік»

Фрегат

Від нижньої зупинки ПТУ , по алеї уверх до зупинки «Корабел»

Наша мережа не має
аналогів і є потужним інструментом для збільшення продаж
.

Радіо “Мі100” – радіореклама у Первомайську

Ознаки будь-якого успішного бізнесу це: Якість продукції, бездоганний сервіс, та професійна команда. Але як зробити так, щоб про це знали не лише ви? Правильно – зовнішня аудіо реклама у Первомайську. Саме зовнішня аудіо реклама, це той напрямок, на якому спеціалізується Радіо Мі100 у Первомайську. Починаючи з 2011 року, ми успішно реалізуємо креативні проекти в рекламі і регулярно підвищуємо кваліфікацію наших співробітників. Наша команда. Ми виконуємо нашу роботу якісно та у зазначений термін. Ефективна радіореклама у Первомайську – наша головна ціль. За роки праці допомогли десяткам підприємств яскраво зарекомендувати себе на ринку. Ваша компанія може бути серед них.

Зв’яжіться з нами і ми разом знайдемо правильне рішення вашої задачі.

Радіо “Мі100” – радіореклама у Первомайську
Погребнюк Дмитро Анатолійович
Kyivstar: +38(097) 69 888 69
Viber: +38(097) 69 888 69
WhatsApp: +38(097) 69 888 69
Telegram: @Mi100Production
Skype: tadj_ua
Facebook
Youtube

Реклама на радіо "Мі100"

Комерційна пропозиція від радіо “Мі100” на 2021 рік

“Радіо Mi100” – це локально-зовнішнє радіомовлення, яке фізично являє собою єдину мережу радіо-точок, вдало розташованих в багатолюдних місцях нашого міста. Даний проект – повноцінний радіо-ефір, що включає в себе: музичний, рекламний (комерційний) і соціальний контент.
Мовлення починається щодня о 8:00 і триває безперервно до 20:00. Воно має централізований характер, завдяки чому створюється єдиний потужний інформаційний потік, що впевнено доносить інформацію до городян Первомайська.
Це – унікальна перевага перед конкурентами і колосальна економія коштів на рекламній кампанії. Так як за мінімально можливою ціною, вас почують десятки тисяч жителів Первомайська. Це на багато вигідніше й ефективніше ніж білборди, газети і телебачення – у всьому місті одночасно вашу рекламу чують тисячі людей. Цей ефект не під силу жодному виду зовнішньої або друкованої реклами.

Вартість розміщення в ефірі

ТАРИФ УМОВИ ЦІНА
БАЗОВИЙ Короткочасні рекламні кампанії

(до 1 місяця)

50 коп./сек
КОРПОРАТИВНИЙ Ролик до 30 сек
Кількість виходів на день: 30
Термін рекламної кампанії: від 1 місяця
Створення аудіоролика у вартість не входить
2000 грн./місяц

Продолжить чтение →

Комерційна пропозиція від Radio “Mi100” — ЗИМА 2017-2018

Комерційна пропозиція

 
“Радіо Mi100” – це локально-зовнішнє радіомовлення, яке фізично являє собою єдину мережу радіо-точок, вдало розташованих в багатолюдних місцях нашого міста. Даний проект – повноцінний радіо-ефір, що включає в себе: музичний, рекламний (комерційний) і соціальний контент, але звучить безпосередньо на автобусних зупинках та вулицях нашого міста.
Мовлення починається щодня о 7.00 і триває безперервно до 20.00. Воно має централізований характер, завдяки чому створюється єдиний потужний інформаційний потік, що впевнено доносить інформацію до городян Первомайська.
Це – унікальна перевага перед конкурентами і колосальна економія коштів на рекламній кампанії. Так як за мінімальний бюджет, вас почують десятки тисяч потенційних клієнтів. Це на багато вигідніше й ефективніше ніж білборди, газети і телебачення – у всьому місті одночасно вашу рекламу чують тисячі людей. Цей ефект не під силу жодному виду зовнішньої або друкованої реклами. Продолжить чтение →

Поздравляем с ДНЕМ РАДИООООО!!!!!!!!!!! :D

13 феараля весь мир празднует ДЕНЬ РАДИО.

Радио, это первый в мире канал передачи информации на большие расстояния. Почему оно было, есть и будет? Все просто, так сложилось исторически, что человек научился издавать звуки, говорить, произносить слова, передавая ими информацию, намного ранее, чем появилось письмо, наскальное творчество и другие виды передачи информации. Потому слышать звук голоса для человечества в целом является неотъемлемой частью жизни каждого из нас. По аналогии с разговорной речью появилось и радио. Оно было первым доступным и всеохватывающим способом общения и получения информации. Именно поэтому радио будет жить всегда. Ведь за миллионы лет человечеству не надоело говорить, общаться, используя слова и звуки. Стоит только посмотреть на эти фото и все станет сразу ясно.

Продолжить чтение →

Руководство по запуску радио-рекламы – часть 1

Используя радио в качестве рекламной площадки, Вы можете обратиться к большинству людей. Чтобы быть точным, около 77% взрослого платежеспособного населения слушают FM-станции. Средний слушатель, проводит почти 2 часа (109) минут в день слушая FM-радио. Вы можете достичь внимания слушателей, когда они управляют автомобилем, совершают покупки в магазине, когда они находятся на работе или дома, а также стоя на улице, или на автобусной остановке (уличное радио).  Продолжить чтение →

Частые вопросы на тему Звуковая реклама

1 – Нужна ли мне звуковая реклама?

Да! Это необходимость, если вы планируете привлекать новых клиентов и стимулировать уже имеющихся и повышать продажи. Реклама на радио это тот ключ который позволяет конвертировать потенциальных клиентов в активных покупателей. При правильновыстроенном проведении промо-кампании можно сориентировать потребителей на выбор вашего продукта и тем самым повысить продажи.

Продолжить чтение →

Почему эффективна радиореклама.

Есть много причин, почему радио-реклама – результативное средство продвижения. Одна из них, это огромное количество радиослушателей. 85% населения включают его каждый день. Десятки миллионов взрослых людей настраивают свои радиоприёмники на различные радиочастоты. Все это происходит абсолютно в разнообразных местах: на работе, дома, в машине или автобусе, на отдыхе и так далее…
Продолжить чтение →

Стоимость рекламы на радио

“Бизнес без рекламы как НЛО, многие в него верят, но не долго…”

Рекламирование в радиоэфире значительно более доступно, чем многие думают. По сравнению с другими традиционными рекламными площадками, такими как телевидение, газеты, журналы, биллборды и так далее, fm-реклама достигнет большей целевой аудитории по меньшей цене за контакт.

Продолжить чтение →

Реклама на радио инструмент продвижения вашего бизнеса

Являетесь ли вы владельцем большой корпорации, маленького бизнеса или просто продвигаете себя как частное лицо, оказывающее определенные услуги, звуковая реклама может стать для вас беспроигрышным маркетинговым решением. В этой статье мы решили немного раскрыть эту тему и привести доводы в пользу этого вопроса.

Продолжить чтение →

Page 1 of 2 12