Наша команда: диктори, вокалісти, звукорежисери, копірайтери

Сьогодні хочемо познайомити вас із частиною нашої дружньої команди. Щодня ми працюємо пліч-опліч, виконуючи різноманітні завдання і проекти, починаючи від копірайтингу та перекладів і закінчуючи звукозаписом та саунд-дизайном.
Починаючи з 2011 року силами нашої команди було здійснено сотні, а може і тисячі (хто ж їх там рахує?) маленьких та крупних проектів: запис диктора, створення автовідповідачів та інтерактивних меню для АТС, виробництво рекламних аудіороликів та озвучка рекламних відеороликів та короткометражних фільмів, звукозапис корпоративних пісень (гімн компанії) та привітальних пісень. Всього й не перерахувати…
І зараз ви маєте змогу подивитися в очі цим «злодіям» рекламного аудіомистетства


Дмитро Погребнюк: співзасновник подакшн-студії «Мі100» а також по сумісництву звукорежисер, диктор та вокаліст, іноді, пісні якого змушують старше покоління хреститися. Але насправді, Дмитро дуже добра та творча натура.

Дмитро Погребнюк

Дмитро Погребнюк – співзасновник продакшн-студії Мі100


Олександр Клімов: співзасновник подакшн-студії «Мі100», директор. Дуже стримана та виважена людина. Любить порядок та пунктуальність. Ніколи не кричить, але всі його бояться

Олександр Клімов

Олександр Клімов – співзасновник студії Мі100


Дмитро Верба: перекладач-копірайтер. Добрійшої душі людина та красного слова майстер. Дуже позитивний та компанійський співробітник, з яким легко, швидко та приємно працювати.

Дмитро Верба

Дмитро Верба – перекладач-копірайтер


Софійка та Єгор: справжні квіточки у дорослому колективі серйозних дядьок та тіток. Незважаючи на свій скромний вік, вони вже є справжніми професіоналами та досвідченими дикторами, на рахунку яких десятки вдалих проектів.

Єгор

Єгор – юний диктор

Софійка

Софійка – юний диктор


Катерина Пасічник: чудова вокалістка та креативний копірайтер, завжди усміхнена та позитивна пані. Якщо треба написати текст корпоративного гімну, або привітальної пісні чи текст до рекламного вокального аудіоролику, то Катруся з легкість справляється з цим завданням. Це її зона комфорту, це її дар. А якщо ви хочете послухати як звучить голос що зачаровує та робить із звичайної реклами вокальні шедеври, то це також до нашої Катерини.

Катя Пасічник

Катя Пасічник – вокалістка та креативний копірайтер


Олена Уласюк: молода усміхнена пані, в обов’язки якої входить робота з новими клієнтами. Дуже полюбляє каву та молочний шоколад. Оленка дуже компанійська та «легка на підйом» дівчина, з якою легко працювати та приємно спілкуватися. Маючи психологічну освіту, є штатним безкоштовним психологом у команді. То ж якщо хочеться комусь «впасти на вуха» то ми звертаємось до Оленки

Олена Уласюк

Олена Уласюк – менеджер по роботі з клієнтами


Справжні красуні з голосами казкових сирен – наші дівчата. Це саме той випадок, коли їх треба берегти й шанувати тому що вони тендітні і їх мало. Всього лиш сім (але фотографій, нажаль, є лише чотири) жіночих солодких і неповторно гарних голосів, кожен з яких зробить вашу рекламу сильним інструментом для зростання продажів чи популяризації вашого бренду.
Марина Нікітіна, Олександра Ягідка, Юлія Сєргєєва, Ольга Грицанюк

Марина нікітіна

Марина нікітіна – диктор

Олександра Ягідка

Олександра Ягідка – диктор

 

 

 

 

 

 

 

 

Юлія Сєргєєва

Юлія Сєргєєва – диктор

Ольга Грицанюк

Ольга Грицанюк – диктор


Ці небриті, з котячими очима, приємними посмішками та сталевими горлянками дядьки є справжнім «бойовим підрозділом» нашої студії. З ранку до вечора вони можуть читати тексти різного штибу, записуючи матеріал для рекламних радіороликів, відеопрезентацій та коротких відеороликів. Саме їх голоси звучать по всій країні у всіх радіоприймачах та на кожному телеканалі. Знайомтесь, золоті голосу Українського медіапростору:
Тарас Ярмоленко, Євген Жигун, Андрій Соколов, Володимир Матіюк, Дмитро Погребнюк

Тарас Ярмоленко

Тарас Ярмоленко

Євген Жигун

Євген Жигун

Андрій Соколов

Андрій Соколов

Володимир Матіюк

Володимир Матіюк

Дмитро Погребнюк

Дмитро Погребнюк

І це лише п’ятеро з п’ятнадцяти дикторів, які щодня до ваших послуг.
Всі голоси можна прослухати на нашому сайті у розділі ДИКТОРИ
Приклади наших вже виконаних робіт також можна прослухати у розділі АУДІО

  Похожие статьи