Комерційна пропозиція від радіо «Мі100» на 2018 рік

«Радіо Mi100» — це локально-зовнішнє радіомовлення, яке фізично являє собою єдину мережу радіо-точок, вдало розташованих в багатолюдних місцях нашого міста. Даний проект — повноцінний радіо-ефір, що включає в себе: музичний, рекламний (комерційний) і соціальний контент.
Мовлення починається щодня о 7.00 і триває безперервно до 20.00. Воно має централізований характер, завдяки чому створюється єдиний потужний інформаційний потік, що впевнено доносить інформацію до городян Первомайська.
Це — унікальна перевага перед конкурентами і колосальна економія коштів на рекламній кампанії. Так як за мінімально можливою ціною, вас почують десятки тисяч жителів Первомайська. Це на багато вигідніше й ефективніше ніж білборди, газети і телебачення — у всьому місті одночасно вашу рекламу чують тисячі людей. Цей ефект не під силу жодному виду зовнішньої або друкованої реклами.

Вартість розміщення в ефірі

ТАРИФ УМОВИ ЦІНА
БАЗОВИЙ Короткочасні рекламні кампанії

(до 1 місяця)

30 коп./сек
КОРПОРАТИВНИЙ Ролик до 30 сек
Кількість виходів на день: 10
Термін рекламної кампанії: від 1 місяця
Створення аудіоролика у вартість не входить
1000 грн./місяц

Продолжить чтение →

Озвучування відеоігр. Реалістично до мурашок.

Одним з направлень нашої роботи є озвучування відеоігр та квестів.
Сьогодні колектив продакшн-студії «Мі100» завершив роботу над озвучкою однієї містичної гри. Сказати чесно, й досі ноги німіють від того, на скільки то реалістична і страшна озвучка виявилась. Навіть складно уявити, що почувають гравці, граючи в ту гру. Слухаючи деякі монологи, мурашки спиною біжать.
Пропонуємо і вам поринути у світ відеоігр, прослухавши декілька найяскравіших аудіороликів.
P.S.: Як маєте вдома памперс – одягайте )))) А я піду помолюся, бо якось ніяково….

Інші приклади озвучки відеоігр

Нова концепція та нові рекламні медіа-матеріали для АЗС «АгроЛюкс»

30 січня ми завершили роботу над новим відеороликом для АЗС АгроЛюкс. Для Первомайська це дещо новий тип рекламного відео – мультиплікація. Над мультиком працювали два тижні. Продолжить чтение →

Комерційна пропозиція від Radio «Mi100» — ЗИМА 2017-2018

Комерційна пропозиція

 
«Радіо Mi100» — це локально-зовнішнє радіомовлення, яке фізично являє собою єдину мережу радіо-точок, вдало розташованих в багатолюдних місцях нашого міста. Даний проект — повноцінний радіо-ефір, що включає в себе: музичний, рекламний (комерційний) і соціальний контент, але звучить безпосередньо на автобусних зупинках та вулицях нашого міста.
Мовлення починається щодня о 7.00 і триває безперервно до 20.00. Воно має централізований характер, завдяки чому створюється єдиний потужний інформаційний потік, що впевнено доносить інформацію до городян Первомайська.
Це — унікальна перевага перед конкурентами і колосальна економія коштів на рекламній кампанії. Так як за мінімальний бюджет, вас почують десятки тисяч потенційних клієнтів. Це на багато вигідніше й ефективніше ніж білборди, газети і телебачення — у всьому місті одночасно вашу рекламу чують тисячі людей. Цей ефект не під силу жодному виду зовнішньої або друкованої реклами. Продолжить чтение →

Виробництво рекламного відеоролика для АЗС «АгроЛюкс»

Нещодавно у Первомайську відбулося феєричне відкриття нової АЗС «АгроЛюкс» за адресою вулиця Одеська, 151 (на виїзді у сторону села Генівка). Для якої ми – команда продакшн-студії «Мі100» створили рекламний ролик, який гідно представить та якісно виділить нову АЗС у медіапросторі. Продолжить чтение →

ВОЛЯ — український фантастичний стім-панк комікс в жанрі альтернативної історії

Продакшн-студія «Мі100» прийняла участь у створенні рекламного ролику для першого Українського коміксу «ВОЛЯ». А саме — виконала звукозапис та монтаж звукової доріжки для анімаційного відео.
Дякуємо вім дикторам, звукорежисерам та всій команді Мі100Production за сумлінну працю.

Створенням відеоролику займалися наші київські коллеги — продакшн-студія VITE

Вокальний аудіоролик «Пилипосики»

Чудовий рекламний вокальний аудіоролик для дитячого спеціалізованого супермаркету «Пилипосики», місто Первомайськ, Миколаївської області.

Продолжить чтение →

Сценарий радиоролика

Когда мы создаём сценарии аудиороликов и сами радиоролики для наших заказчиков, мы не выдумываем что-то сверх естественное. Мы всегда опираемся на опыт и ситуации из реальной жизни. Однажды, сочиняя очередной игровой радиоролик для нашего клиента, мы просто перебирали случаи из жизни, чтобы взять их за основу нового ролика. Собравшись за чашечкой кофе, мы просто шутили и делились какими-то смешными историями, чтобы сочинить очередной радиошедевр. Продолжить чтение →

Прежде чем записать рекламный аудиоролик, подумайте над его звуко-музыкальным содержанием

В современном мире, где рекламой заполнено всё пространство, становится всё сложнее достучаться до клиента. Если люди чувствуют что им что-то навязывают, они моментально закрываются и не желают покупать предложенное им. Возникает вопрос: «А как же взаимодействовать и общаться с потребителями, как сделать мою радиорекламу более действенной?». Да есть множество способов и техник взаимодействия с людьми и один из них — воздействовать на подсознание, формируя приятные эмоции. Эффективным инструментом для этого является звуковое оформление. Пару лет назад, было проведено исследование влияния различных музыкальных композиций на потребительские «вкусы». Результаты не вписывались ни в какие предположения и расчёты удивили даже самых твёрдых прагматиков.

Продолжить чтение →

Диктор Погребнюк Єгор

Що ви робите у вільний від навчання час? Байдикуєте? Це теж треба

А я озвучую рекламні ролики у продакшн-студії «Мі100».

Диктор Погребнюк Єгор. Озвучка відеореклами «Веселі Баранці», Торгової Марки «Захід». Відеоролик створили наші колеги – анімаційна студія «МАРТ».

Веселого прослуховування та  перегляду!!! 🙂

Єгор-Погребнюк.-Голос-для-реклами-Веселі-Баранці

Page 1 из 7 12345...»