Саунд-дизайн відеоролика RAVON

Щодо якісного озвучення рекламних відеоматеріалів чи іншого медіаконтенту. Нещодавно Mi100 Production завершили роботу по озвученню і саунд-дизайну проморолика для казахстанського автопрому. Дякуємо за чудову можливість спільно працювати над цікавим проектом нашим колегам з Казахстану продакшн-студії InstelPro (instel.kz)

Радіо «Мі100» — радіореклама у Первомайську

Ознаки будь-якого успішного бізнесу це: Якість продукції, бездоганний сервіс, та професійна команда. Але як зробити так, щоб про це знали не лише ви? Правильно – зовнішня аудіо реклама у Первомайську. Саме зовнішня аудіо реклама, це той напрямок, на якому спеціалізується Радіо Мі100 у Первомайську. Починаючи з 2011 року, ми успішно реалізуємо креативні проекти в рекламі і регулярно підвищуємо кваліфікацію наших співробітників. Наша команда. Ми виконуємо нашу роботу якісно та у зазначений термін. Ефективна радіореклама у Первомайську – наша головна ціль. За роки праці допомогли десяткам підприємств яскраво зарекомендувати себе на ринку. Ваша компанія може бути серед них.

Зв’яжіться з нами і ми разом знайдемо правильне рішення вашої задачі.

Радіо «Мі100» — радіореклама у Первомайську
Погребнюк Дмитро Анатолійович
Kyivstar: +38(097) 69 888 69
Viber: +38(097) 69 888 69
WhatsApp: +38(097) 69 888 69
Telegram: @Mi100Production
Skype: tadj_ua
Facebook
Youtube

Реклама на радіо "Мі100"

Запись детского голоса в студии. Юные дикторы. Детский голос.

Несмотря на свой юный возраст, Егор и София уже очень опытные дикторы. За их плечами десятки, а может и сотни страниц текста. Егор и София работают в студии регулярно, создавая уникальный контент для ваших промо-материалов, реклам, игр, видеороликов и другого. Эти дети владеют украинским и русским языками. Небольшой отрывок из их рабочего дня представляем вам к ознакомлению

Звукозапис вокалістів. Студія звукозапису у Первомайську

Зовсім нещодавно наша продакшн-студія, яка раніше займалася записом виключно аудіореклами, започаткувала новий вид послуги «Звукозапис вокалістів». І ось уже одна з перших робіт нашої команди і талановитої вокалістки з Первомайська Валеріії Ошовської доступна для прослуховування. Це кавер на популярну зараз композицію Portugal. The Man — «Feel It Still» Продолжить чтение →

South of Ukraine Fashion Days

Звукозапис та виробництво презентаційного аудіоролику для щорічного фешн-фестивалю South of Ukraine Fashion Days.
Виробництво: продакшн-студія «Мі100Production»
Диктор – Дмитро Погребнюк
Замовник: модельна агенція «Глянець»

Продолжить чтение →

Наша команда: диктори, вокалісти, звукорежисери, копірайтери

Сьогодні хочемо познайомити вас із частиною нашої дружньої команди. Щодня ми працюємо пліч-опліч, виконуючи різноманітні завдання і проекти, починаючи від копірайтингу та перекладів і закінчуючи звукозаписом та саунд-дизайном.
Починаючи з 2011 року силами нашої команди було здійснено сотні, а може і тисячі (хто ж їх там рахує?) маленьких та крупних проектів: запис диктора, створення автовідповідачів та інтерактивних меню для АТС, виробництво рекламних аудіороликів та озвучка рекламних відеороликів та короткометражних фільмів, звукозапис корпоративних пісень (гімн компанії) та привітальних пісень. Всього й не перерахувати…
І зараз ви маєте змогу подивитися в очі цим «злодіям» рекламного аудіомистетства Продолжить чтение →

Саунд-дизайн для відеоролику коміксу «ВОЛЯ»

Відкриття Українського Комікс-Всесвіту «ВОЛЯ The Will»!

Саунд дизайн для цього геніального відеоролику було створено на нашій студії «Mi100 Production»

Шукай цікавинки на офіційному сайті: http://www.thewill.com.ua/catalog/
Трейлер на YouTube:

Комерційна пропозиція від радіо «Мі100» на 2018 рік

«Радіо Mi100» — це локально-зовнішнє радіомовлення, яке фізично являє собою єдину мережу радіо-точок, вдало розташованих в багатолюдних місцях нашого міста. Даний проект — повноцінний радіо-ефір, що включає в себе: музичний, рекламний (комерційний) і соціальний контент.
Мовлення починається щодня о 7.00 і триває безперервно до 20.00. Воно має централізований характер, завдяки чому створюється єдиний потужний інформаційний потік, що впевнено доносить інформацію до городян Первомайська.
Це — унікальна перевага перед конкурентами і колосальна економія коштів на рекламній кампанії. Так як за мінімально можливою ціною, вас почують десятки тисяч жителів Первомайська. Це на багато вигідніше й ефективніше ніж білборди, газети і телебачення — у всьому місті одночасно вашу рекламу чують тисячі людей. Цей ефект не під силу жодному виду зовнішньої або друкованої реклами.

Вартість розміщення в ефірі

ТАРИФ УМОВИ ЦІНА
БАЗОВИЙ Короткочасні рекламні кампанії

(до 1 місяця)

30 коп./сек
КОРПОРАТИВНИЙ Ролик до 30 сек
Кількість виходів на день: 10
Термін рекламної кампанії: від 1 місяця
Створення аудіоролика у вартість не входить
1000 грн./місяц

Продолжить чтение →

Озвучування відеоігр. Реалістично до мурашок.

Одним з направлень нашої роботи є озвучування відеоігр та квестів.
Сьогодні колектив продакшн-студії «Мі100» завершив роботу над озвучкою однієї містичної гри. Сказати чесно, й досі ноги німіють від того, на скільки то реалістична і страшна озвучка виявилась. Навіть складно уявити, що почувають гравці, граючи в ту гру. Слухаючи деякі монологи, мурашки спиною біжать.
Пропонуємо і вам поринути у світ відеоігр, прослухавши декілька найяскравіших аудіороликів.
P.S.: Як маєте вдома памперс – одягайте )))) А я піду помолюся, бо якось ніяково….

Інші приклади озвучки відеоігр

Нова концепція та нові рекламні медіа-матеріали для АЗС «АгроЛюкс»

30 січня ми завершили роботу над новим відеороликом для АЗС АгроЛюкс. Для Первомайська це дещо новий тип рекламного відео – мультиплікація. Над мультиком працювали два тижні. Продолжить чтение →

Page 1 из 8 12345...»